СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДО ВСИЧКИ, КОИТО МИ ПОВЯРВАХА

Go down

ДО ВСИЧКИ, КОИТО МИ ПОВЯРВАХА Empty ДО ВСИЧКИ, КОИТО МИ ПОВЯРВАХА

Писане  Стефания Пон Дек 08, 2008 1:18 pm

Това е отговор-благодарност към всички, които ми повярваха и ми се довериха.
БЛАГОДАРЯ на Люси, която ми дава своята сила и подкрепа в не чак толкова лесния път на хората,живеещи извън пределите на България, далеч от своите близки приятели и роднини, както и в нелекия път на така наречените "различни ", които по Божията повеля изпълняват своите мисии. БЛАГОДАРЯ на Силвия и прекрасното и семейство, както и на сестра и Ева ,че ми повярваха и ми се довериха изцяло, давайки ми реалната възможност, да направя това, което трябва за тяхно добро, за да се избавят от " доброжелателните " действия на близки роднини и приятели, което пък в процеса на работа доведе до откриването на преродената Св. Екатерина и на един изключително важен човек с мисията на воин на Свтлината и с договор с Висшата Духовна Йерархия. След като му отворих 3-то око, ще изчака търпеливо, да настъпи времето за осъзнатия телепатичен контакт с отредения духовен наставник и да си поеме пъта по Божията воля и по Негова повеля, като започне изпълнението на отредената му мисия и на Земятя, в този живот, а не само в невидимия за човешкото триизмерно зрение. БЛАГОДАРЯ И на моята близка от повече от 20 год.приятелка Радостина, с която подкрепяйки се взаимно, с вяра и взаимни компромиси преминахме през не едана и две житейски бури и в последствие разбрала, че тя е една от кармичните ми сестри и нищо не е било случайно.
БЛАГОДАРЯ на Бонка и нейните прекрасни деца - два ангела небесни /всички деца са ангели небесни/, с кото също се познаваме откакто се помним. Благодаря им, че също ми се довериха, за да им помогна с уменията, с които Бог ме е дарил. Тук е мястото да отбележа, че освен дар, това си е и една голяма отговорност към всички, потърсили помощ, към Бог, а и не на последно място към самата себе си.
И за да не прозвучи, както при раздаването на наградите " Оскар ", ще добавя само, че думите излизат от дълбината на сърцето ми и са лишени от цялото лицемерие, присъщо на британци и американци, за които думата "благодаря" е просто израз и речева единица в английския език.
И като заключение ще кажа, че ми давате сила и кураж да продължа по пътя си не лек, но пък и не чак толкова трънлив.
Благодаря и на всички останали, на които по някакъв начин съм помогнала.

С много обич, Стефания
До нови срещи.
С обич, Стефания
Стефания
Стефания

Female
Брой мнения : 177
Местожителство : UK/тел:0044(0)7920118702
Registration date : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите