СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЕРИОЗНО ЗА МАГИИТЕ

2 posters

Go down

СЕРИОЗНО ЗА МАГИИТЕ Empty СЕРИОЗНО ЗА МАГИИТЕ

Писане  ARKA Пон Фев 02, 2009 10:34 pm

– КАК ДА СЕ ПРОТИВОДЕЙСТВА НА ВУДУ МАГИЯ – АФРИКАНСКА?

Преди време ми направиха такава магия. Около 100 метра от мястото и около 5 – 10 минути след като ми бе поставена я усетих с такава сила, че наистина се уплаших. Направих изчистване според както Бог по странен начин ме научи, Но бих искала ако е възможно и когато е възможно да се попита Феримот и да се даде на хората вариант за спасение без да се налага да търсят надарен да им помогне. Вуду магиите са много бързодействащи и трудни за осъзнаване защото вднага грабват в клопката си и мисловните способности на човека, така че той даже не се старае да търси причина за дискомфорта, тъй като така е закодирано в магията, за да се осигури безпроблемната и сила на действие.

ARKA

Брой мнения : 1
Registration date : 18.01.2009

Върнете се в началото Go down

СЕРИОЗНО ЗА МАГИИТЕ Empty За Вуду магията

Писане  boris66 Чет Фев 05, 2009 9:27 am

Доколкото знам ,Вуду магийте се правят с кукла и игли ,които я пробождат и родината им е един остров ,до Мексико, близо до Куба .Много страшна и ефикасна магия. Но май има и обезвредяване и предпазване .А това е Божията сила. Ексхумация -означава предпазване от магий и изчестване на злата сила, от човека, на който е правено. Когато веднъж попитах един човек, дали имам правено нещо ,той ми каза, че не ,защото иначе да съм бил много зле или да не съм бил между живите !
boris66
boris66

Male
Брой мнения : 121
Age : 57
Местожителство : VRATZA ,BULGARIA
Registration date : 17.07.2008

http://www.jivotyt.com/news.php

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите