СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БОГ ГОВОРИ НА ХОРАТА - ЧУВАТ ЛИ ГО ТЕ?

Go down

БОГ ГОВОРИ НА ХОРАТА - ЧУВАТ ЛИ ГО ТЕ? Empty БОГ ГОВОРИ НА ХОРАТА - ЧУВАТ ЛИ ГО ТЕ?

Писане  lussy21 Съб Май 02, 2009 10:48 am

Много са примерите, които могат да се дадат за да се докаже, че ето Бог говори на хората индиректно а има и какво да се каже за директно говорене, което може да се намери в Библия, Коран и различните главни книги на отделните религий. С тази цел откривам тази тема и се надявам, че точно тук ще намерим поле за разговор и се надявам всеки който го прочете да остави своето мнение или разкаже нещо от живота си, което може да се отъждестви с темата - Бог ни говори!
По долу в отделен постинг ще публикувам един постинг, котйо аз оставих в сибир.бг и след като не бе разбран - модераторът на групата го изтри моментално. Нека тук бъде прочетено и ако намерите причина поради която то трябва да бъде изтрито - моля кажете ми. Причината да го изложа там беше една жена, която установи връзка с мен от един друг форум и в която открих един от проводниците на божествената информация, който се е събудил. Заради нея написах конкретният постинг
Надявам се, че ще ви бъде интересно да го прочетете и заради информацията, която той съдържа в себе си.

Оставяйте своите мнения и поствайте свои теми! Форумите са затова за да дадат свобода на словото - свобода затворена в рамките на доброто и любовта.
lussy21
lussy21
Admin

Female
Брой мнения : 94
Age : 60
Местожителство : UK Лондон
Registration date : 16.06.2008

https://paranormalnoto.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

БОГ ГОВОРИ НА ХОРАТА - ЧУВАТ ЛИ ГО ТЕ? Empty споменатият постинг гласи

Писане  lussy21 Съб Май 02, 2009 11:05 am

Това е копие на споменатият изтрит постинг:
ЗДРАВЕЙТЕ всички тук! Днес /по-скоро тази нощ/ се регистрирах и намерих този интересен за мен постинг, но за съжаление намерих необяснимо неуважение към водещите темата. Но никой не е светец в собственната си родина. Киара, ти още не знаеш какво ме залепи за теб, затова чети и ти. Благодаря ти Киара, че ме покани в сибир.бг и затова се постарах да прочета първо твои постинги. От изворът от който пиеш, пия и аз и няма нищо твое, което не разбирам. Моля приятелите включили се в обсъждане на постинга да не пишат празни приказки, да не спорят за глупости, а да се опитват да разберат, ако ли не, да питат с добро и любов към ближния. Позовавате се на научно доказани или недоказани данни и факти за миналото и историята на България и спорите за глупости.Не това е важното.. Държа да ми прочетете изложението бавно, спокойно и със желание за разбиране. Онова което Киара пише е препълнено с информация, която тя непонятно за вас как, разбира, тъй като е заложена в нея изначало - преди да се роди на земята. Думите и изглеждат неразбираеми и неподредени, но само за вас. Зад всяка нейна дума лежи страница за обяснение към вас, които не я разбирате. Как би могла да ви обясни тук надълго и нашироко? Колко години трябва да ви обяснява? Позволете и да работи и вникнете в думите. Тя трябва да пише, защото информацията, която тече чрез нея трябва да слезе на земята. Българи! Онова което ви предстои да разберете ще ви събуди от летаргичният ви сън като с шамар. Но за добро. Сега следва малко крещене, както го наричате, за да се набие в очи казаното: !!! ВСИЧКО КОЕТО СТАВА НА ЗЕМЯТА Е СТРОГО ОПРЕДЕЛЕНО ОТ ''БОГ''! ДВИЖЕНИЕТО НА НАРОДИТЕ ПРЕЗ ГОДИНИТЕ, ВОЙНИТЕ И СМЕСВАНИЯТА НА НАРОДИ И ЕЗИЦИ Е ПОД СТРОГО ОПРЕДЕЛЕН РЕД, ТАКА, ЧЕ СЕГА ДА СЕ ПОЛУЧИ ОНЗИ ИЗНАЧАЛЕН БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, КОЙТО Е БИЛ, Е И ЩЕ БЪДЕ ЕДИННИЯТ ЕЗИК НА НАРОДИТЕ. В НАЧАЛОТО ХОРАТА ПО ЗЕМЯТА ГОВОРЕЛИ НА ЕДИН ЕЗИК. КОЙ ЛИ Е ТОЙ? САНСКРИТСКИ ЕЗИК Е КОДОВ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК. КНИГАТА НА ЖИВОТА ЩЕ СЕ ОТВОРИ И ЧЕТЕ САМО ОТ ЗАКЛАНОТО АГНЕ /чели ли сте библията?/ ЗАКЛАНОТО АГНЕ Е МЕТОД - ''САН СКРИТ'' - ТАКА КИАРА ГО РАЗДЕЛИ, НАЛИ? Е ДА ВИ ОТКРЕХНА МАЛКО - ИИСУС КАЗВА ЗА СЕБЕ СИ ЧЕ ТОЙ Е СЛОВОТО, НО ТОЙ Е И АГНЕТО, ЗАКЛАНОТО АГНЕ Е ЗАКЛАНОТО СЛОВО, ТАКА ЧЕ КИАРА ЗАКЛА АГНЕТО - ОТ КЪДЕТО ЕТО КАКВО СЕ ПОЛУЧАВА - САН-СКРИТ - САН ЗНАЧИ ЧИН, ПОЛОЖЕНИЕ НА ВИСОКОПОСТАВЕНОСТ, ТРОН АКО ЩЕТЕ'' ДУМАТА КАЗВА ''САНА Е СКРИТ'', АКО ПАК ЗАКОЛИМ АГНЕТО ЩЕ РАЗБЕРЕМ КАК Е СКРИТ = ''С АНА Е СКРИТ'' АНА Е ИМЕ НА ЖЕНА - ПЪРВО-МАЙКАТА НА ПРОРОЦИТЕ. Т.Е. ТЯ Е МАЙКА ИЛИ БАБА НА ПОКОЛЕНИЕТО ОТ КОЕТО СЕ РАЖДА ДЕВА МАРИЯ -ИИСУС И МОХАММЕД -/християни и мюсюлмани произхождат от една вяра и Бог и се разделят на две религии/ Но Ана само обяснява че става дума за жена-МАЙКА. И така ако продължа да коля агнето само на тази дума няма да ми стигне нощта. Аз си имам информацията в мене, както и тя и не ни трябва да я разясняваме сега. ПРАВОТО НА обяснение се пада на БУДА МАЙТРЕЯ, КОЙТО Е ЖЕНА И Е БЪЛГАРКА, НО ВРЕМЕТО ДА ГВОРИ НЕ Е ДОШЛО.
1. Да, в Кирилицата е кода на Библията
2. Да, Кирилицата разчита Санскрита
3. Да - Киара е права за Кирилицата, Тя има своя Ключ, аз моя, ние сме много - Ето моят ключ
----------------- Аз Бога Водя Главното Действие---------------------------- ИЛИ:
А,- Аз
Б,- Бога
В,- Водя
Г,- Главното
Д,- Действие
Е,- Ето
Ж,- Жената
З,- Зората
И, - Изгрева на
Й, - Йехова
К, - Кралицата на
Л, - Любовта
М, - Майката на
Н, - Народите
О, - Обединителят на
П, - Простосмъртните
Р, - Райският
С, - Син
Т, - Тронният
У, - Утешител/Учител - (Иисус обещава да изпрати утешител който да ни научи на всичко, който от него ще взима и на нас ще дава, затова У има две думи)
Ф,- Феята
Х, - Христова
Ч, - Човекът на земята
Ш, - Шива на небето
......./ следват символичните знаци/
Щ, - държащият ' комуто е дадено да дъжи
Ъ, - Горния свят и
ъ, - долният свят
Ю, - От Единият (първият- първичността - Бога), който е начало на всичкото /който има силата да сложи началото на всичко/
Я. - До мене, (последният, последственността ) /който има силата да сложи край на всичкото/ Я=значи аз - Първият и последният са един и същи. ...
Повече не ми се пише а и няма да ви е интересно, защото Бог още не ви е дал камъчето... С много Любов - Люси ---------->Постът беше форумиран към 8 часа сътринта (Българско време) на 08.08.2008 и изтрит много скоро след това от модератора на съответната група в сибир.бг, чието име няма да изявя, защото не се заяждам с непросветени а ги съжалявам)
lussy21
lussy21
Admin

Female
Брой мнения : 94
Age : 60
Местожителство : UK Лондон
Registration date : 16.06.2008

https://paranormalnoto.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите