СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАГУБЕНИТЕ КНИГИ ПРЕДШЕСТВАЛИ ИЛИ ПОДКРЕПЯЛИ ТОРАТА

Go down

ЗАГУБЕНИТЕ КНИГИ ПРЕДШЕСТВАЛИ ИЛИ ПОДКРЕПЯЛИ ТОРАТА Empty ЗАГУБЕНИТЕ КНИГИ ПРЕДШЕСТВАЛИ ИЛИ ПОДКРЕПЯЛИ ТОРАТА

Писане  lussy21 Вто Яну 05, 2010 12:32 pm

Една трудност с която се сблъсках търсейки една много важна книга, която всъщност съдържа историята на моят настоящ живот, беше, че книгите ги има но се крият защото по нечия воля се смятат за светотатство и са забранени да се разпостраняват. Аз прочетох книгата в една българска църква а сега живея дните които са описани в нея.
Когато попитах поповете в тази църква и се опитах да им обясня за какво става дума получих отговор от въпроси - ''дали се дрогирам'', ''дали посещавам секти'', ''дали се чувствам добре сега'' - сиреч сякаш съм била луда и съм се пооправила и подобни заключения на поповете ме отвратиха от ''тяхната вяра''. Не намерих Вяра в тях. Намерих светотатство. Те толкова бяха сигурни, че имат правото да съдят, че ме заклеймиха - луда. А аз ги съжалявам. Те са глухи, слеши и нями за истинската Вяра в Бога. Те четат законите и ги нарушават в същия момент. Кланят се на идоли - кукли и картинки изобразяващи Исус и разни светии за които Бог не ни е казал да се молим на тях нито да се кланяме на светии. Всичко сме равни в Божието царство. Можем и трябва да се кланяме само на Бог.
Насочвам вниманието си сега към книги от преди основаването на християнската вяра, книга с която Бог подкрепя онзи когото е изпратил да донесе истината на земята..... Онзи който Бог е дал на земята - за да донесе спасението на този свят. Криворазбраната ни цивилизация все още мисли че този месая* е вече дошъл. Мислим си, че ни е спасил и край - можем да си правим каквото поискаме. Вярвам в Един Бог - той е ни Баща - ни Майка - той е Бог. Няма синове, братя и сестри. Той е Бог. Не ни е казал да се кланяме на икони и измислени светии. Светиите ако са били слуги на Бога, то с какво са повече от нас? Не им ли нарежда Бог да се грижат за нас?
Боже къде ми е книгата? Тя ми е обешана от времето на Заратустрата и Тората... Искам си я.. - Казва онзи койтоимаше да дойде....
А какво ако той е сега а ние не го забелязваме? Аз знам нещо - Помогнете ми да знам повече. МОЛЯ! Къде да намеря старите книги от преди окълцаната и преработена библия - версия Кинг Джон.
lussy21
lussy21
Admin

Female
Брой мнения : 94
Age : 60
Местожителство : UK Лондон
Registration date : 16.06.2008

https://paranormalnoto.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите