СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 години от смъртта на Баба Ванга

Go down

12 години от смъртта на Баба Ванга Empty 12 години от смъртта на Баба Ванга

Писане  b rashev Пет Яну 28, 2011 12:02 pm

Дами и господа т. г. се навършват 12 г. от смъртта на Баба Ванга, Леля Ванга, или Българската пророчица ванга.
Тя беше помощ от Бога за целият Български народ и проблемите му. Тя беше ясновидец номер 1 на Бългаия, а и в света. При нея идваше мало и голямо болно и здраво, за съвет и за надежда,за изцеление идваха и хора отритнати от съвременната медицина и получаваха съвет за помощ и изцеление. По БТВ имаще среща разгововр с Нешка Робева
и Николай Ноколаев -актйор от предаването "Захарно петле", които с умиление си спомниха за нея и това, че тя е спасила синът му от левкимия ,като му е дала лек-маково семе стрито и кръв от по 2 костенурки нс ден а Нешка Робева си спомни за една нейна позната и приятелка гимнастичка ,че е загинала в катастрофа и тя и е направила контакт с нея от отвъдното .Баба Ванга беше светица ,пророрчица и лечителка и ясновидка номер 1. Идваха на сбуни хора с проблеми ,от всякъде .Съизмерима е със Света Матрона Матушка Московская. Баба ми е ходила при нея във връзка с мене и е казала, че аз съм бил умно дете и ще стана голям Учен ,от световна величина.Сега е построена на Рупите църква Св Петка и иконостас с нейни образи и рисунки нарисувани от проф. Св Русев, който се знае, че е имал лични отношения с Нешка Робева, след като е починала жена му.При нея са ходили и Хитлер и Цар Борис 3 ти за съвет и Вячеслав Тихонов и Людмила Живкова.Тя предричаше с голяма точност събития, войни преврати и всичко останало.Гледаше на бучка захар и казваше, че тя съдържа информация в кристалите си. king king king

b rashev
Гост


Върнете се в началото Go down

12 години от смъртта на Баба Ванга Empty 100 г Ванга

Писане  boris66 Пон Фев 07, 2011 9:59 pm

2011 се навършват и 100 г от рождението на баба Ванга!
boris66
boris66

Male
Брой мнения : 121
Age : 57
Местожителство : VRATZA ,BULGARIA
Registration date : 17.07.2008

http://www.jivotyt.com/news.php

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите