СЪЩНОСТТА НА СВЕТЛИНАТА И МРАКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ

3 posters

Go down

СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ Empty СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ

Писане  Стефания Вто Юли 29, 2008 6:29 pm

Една нощ един мъж имал сън. Той сънувал, че се разхождал по плажа заедно с Бог. На небето проблясквали сцени от неговия живот. За всяка сцена той забелязвал по два чифта следи в пясъка: Едните били неговите,а другите на Бога. Когато последната сцена от живота му пробляснала пред него, той погледнал назад към следите в пясъка. Забелязал, че много пъти по пътеката на неговия живот, имало само един чифт следи. Забелязал също, че това се е случвало през най-тежките и тъжни моменти от него. Това наистина го притеснило и той попитал Бог за това:
" Господи, ти каза, че веднъж, след като съм решил да те следвам, ти ще вървиш до мен през целия път. Но забелязах, че през най-трудните моменти от моя живот, има само един чифт следи. Не разбирам, защо когато съм имал най-голяма нужда от теб, ти си ме изоставял? "
Господ отговорил: " Сине мой, мое скъпо дете, аз те обичам и никога няма да те изоставя. През най-трудните моменти от живота ти и когато си страдал наи-много, когато виждаш само един чифт следи, това е било тогава, когато съм те носил...."

автор - неизвестен
Стефания
Стефания

Female
Брой мнения : 177
Местожителство : UK/тел:0044(0)7920118702
Registration date : 16.06.2008

Върнете се в началото Go down

СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ Empty Re: СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ

Писане  boris66 Вто Ное 25, 2008 9:03 pm

Това е изпитание ,през което Бог го е прекарал в този земен живот. Бог не наказва ,този когото мрази .
boris66
boris66

Male
Брой мнения : 121
Age : 57
Местожителство : VRATZA ,BULGARIA
Registration date : 17.07.2008

http://www.jivotyt.com/news.php

Върнете се в началото Go down

СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ Empty Тук е мястото на моята раздумка

Писане  lussy21 Нед Яну 02, 2011 3:19 pm


Една малка раздумка между Бога и Любовта:

" Аз казах - Ас съм Любовта, но се уплаших защото "Книгата земна" казва - Бог е Любов
Аз казах - Но Аз не съм Бог
Бог каза - Но Аз съм във теб
Аз казах - Но Аз съм грешна
Бог каза - Но Аз те пречистих
Аз казах - Но Аз съм най-малка на земята
Аз казах - Аз съм кръглата нула,
Аз казах - Та аз съм никой
Бог каза - Най-малък на земята - най-голям на небето
Аз казах - Но Ти си моят Бог
И казах - Няма по-голям от тебе
Бог каза - А Аз нямам ли право на Някой, който да ме закриля и да ме обича, не защото съм Бог, някой който да ми носи топлина в сърцето и някой който Аз да боготворя? Някой, който да се грижи за мен, както аз за Целият свят.
И Бог каза - Ако ти си Любовта, То Ти си моята Любов, не искаш ли да си моя?
Аз казах - Боже та аз ще те изложа, аз бедната за своя хляб потънах в грехове, отрудена жена и майка, забравена съпруга, напуснала гнездото свое и тръгнала да търси спасение и някой - истински добър и нежен и грижовен, някой, който хората наричат Божи човек. Аз търсих Тебе също Боже... за да ти разкажа за себе си, за да ти се оплача, да измоля твоята закрила... в този мъжки,алчен, безсърдечен и бих казала луд свят ...
Бог каза - И ето ти ме намери. Ти единствена сред толкова "умници по света" Затуй Аз съм в теб и Ти си в мен, затуй съм те избрал, за да ме "изложиш пред света" и да се скриеш в мен а аз чрез теб да се покажа.За да блестиш със мойта красота а аз да си почина в прегръдките на Любовта.
Аз казах - Боже аз съм толкоз малка и незабележима. Невидима за този свят голям. С мен или без мен ти пак си Бог, а аз съм никой - кръгла нула. ще ти се смеят хората заради мен... Аз съм последна на света.. А ти си първи..
Бог каза - Ако аз съм Бог на всичко - то ти си моя. И ако има малко нещо, макар и кръгла нула, което не е мое то Бог ли ще съм аз? И ако Аз съм Бог - аз славя се във всичко - кой смее да ми се присмее - на мен или на Любовта ми? Бидейки най-голям аз тебе ще издигна а ти ще ме смалиш, ще бъдем с теб ЕДНО - най-малкото и най-голямо. Аз първият и ти последната. Защото няма корист между нас, и няма алчност нито влястолюбие. И всеки дръзнал да те подцени - той роб ще бъде твой, чрез мене. Ела ти моя мъничка Любов. Ела в прегрътките си да те скрия, Ела ти моя кръгла нула,за да те покажа на света, да му покажа истината и сбъдна твоята мечта. Ела ти без да се стесняваш, Ела да сбъднеш моята мечта!
lussy21
lussy21
Admin

Female
Брой мнения : 94
Age : 60
Местожителство : UK Лондон
Registration date : 16.06.2008

https://paranormalnoto.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ Empty Re: СЛЕДИ ОТ СТЪПКИ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите